שמלות כלה טרנדים 2018


המעצבים עובדים מסביב לשעון בכדי לחזות את הטרנדים הצפויים של שמלות הכלה לשנת 2018. אספנו עבורכם את סגנונות העיצוב והטרנדים המובילים לשנה הקרובה.

שמלות כלה קלילות בשנים האחרונות שמלות כלה קלילות הן בשיא הפופולריות. שמלות אילו מתאפיינות במראה קליל, עדין מתכתבות עם סגנון הבוהו-שיק של העונות האחרונות. שמלות אילו מתאפיינות במראה טבעי, בדים נושמים, שמלה שלא צמודה לגוף עם מחשוף עדין. המוטיב המרכזי הוא רוגע, כלה באיפור עדין, עם עקב נמוך. השימוש בבדים קלים מתאים לקיץ ולאביב הישראלי.


שמלות כלה סטרפלס עם שרוולים בגזרה נמוכה שמלות כלה נועזות, אם זאת שומרות על מראה אלגנטי. השילוב של שמלת סטרפלס עם שרוולים לא קונבנציונלי, האפקט שנוצר משילוב זה הוא שמלות כלה מרהיבות ביופיין. בכדי לא להגביל את התנועה של הכלה, לרוב נעשה שימוש בשיפון או טול שמאפשרים גמישות וגם לא מכבידים על הכלה.


שמלות כלה בשילוב הדפסים פרחוניים לא ניתן לייחס לרעיון להשתמש במוטיבים פרחוניים לשמלת כלה מקורי או חדשני, אם זאת האופן שבו משבצים את הפרחים בשמלה השתנה. את המראה הקלאסי של תחרה פרחונית מחליפה תפירה של אפליקציות של הדפסי פרחיים לרוב בצבע שאינו לבן. שימוש שונה ונועז שמשתמש במוטיב הקלאסי.

שמלות כלה בעלות עיצוב גב ייחודי שמלות אילו מנסות לבדל את עצמן בעיצובי גב מקוריים וייחודים. שילובים של חיתוכים לא סימטריים עם עיטורי חרוזים דמויי פנינים מעניקים מראה לא שיגרתי שגונב את ההצגה. שמלות כלה בעיצוב זה עדיין נדירות אבל רואים עלייה מתמדת.


שמלות כלה ושכמיה תואמת בישראל שכמיות נועדו לרוב לשמלות כלה קיציות, בכדי ל״עדן״ בפני הרב את השמלה בטקס החופה. בעונות האחרונות שכמיות משנות את ייעודן והופכות לחלק אינטגרלי מהשמלה בייחוד בשמלות חורף. השילוב החדש הוא של שמלת כלה סטרפלס (גם בחורף) עם שכמייה תואמת שמעדנת את השמלה.

שמלות כלה עם חצאית עליונה בשנים האחרונים ניסו בכל דרך להסתיר את המחוך, לכסות אותו, לשלב לתוך השמלה ולאט לאט ישנם מעצבים שמחזירים אותו לקדמת הבמה. למחוך ישנם מעלות רבות בקבלת מראה גוף נשי המתאים לכלות במידות גדולות וגם ליצירת מראה רומנטי לשמלה.


חליפת כלה כנראה הטרנד המתקדם והייחודי ביותר של השנים האחרונות, נישואין בחליפת כלה לבנה. בהחלט מתאים לכלות האמיצות שבנינו.

.

#שמלותכלה2018 #שמלותכלהברשת #שמלותכלהסגנון #שמלותכלה #שמלתכלהאונליין #טיפיםלשמלותכלה

23 צפיות