הדרך הנכונה לקנות שמלת כלה


כלות רבות בוחרות בשנים האחרונות לחפש תחילה את שמלת הכלה ברשת. מלבד המחיר האטרקטיבי, כלות רבות מעדיפות

את הנוחות בישיבה על הספה בבית ולבחור את שמלת הכלה מתוך מאות דגמים ועשרות קולקציות, ללא כל הפרעה או לחץ. אספנו מספר עצות חשובות איך נכון לקנות שמלת כלה במחיר משתלם, שתתאים במדויק עבורך :

הכירי את מידותיך

שלושת המידות החשובות לשמלת כלה: חזה, מותניים וירכיים. תהיי כנה עם עצמך, קחי מידות אובייקטיביות, לא עם הבטן פנימה או עם חזיית פוש-אפ. את תרגישי הרבה יותר בטוחה לרכוש שמלת כלה אונליין שתתאים עבורך במדויק. שמלת כלה שנתפרת למידותייך תעניק לך נוחות מקסימלית.

השתמשי בתיאור השמלה

לרוב חנויות עם נוכחות ברשת מעניקות פירוט מלא על שמלת הכלה (בדים, אלמנטים וסגנונות) השתמשי במידע הזה בכדי

להתאים את השמלה לעונה ולסגנון האירוע המתוכנן. אירוע ערב שונה מחתונה בשישי בצהריים. בדים קלים ומאווררים

(שיפון ואורגנזה) מתאימים לקיץ הישראלי הלוהט. בחירה בבדים אלסטיים (גמישים) יעניקו לך חופש תמרון עם מידות וכמובן אוויר לנשימה ברחבת הריקודים. בעוד בדים שאינם אלסטיים יאפשרו להדגיש קימורים על חשבון הנוחות.


מדדי בסלון השתמשי בסלון כלות לשם מדידות. לרוב את יודעת איזו שמלת כלה את רוצה, את רק צריכה לאשר זאת. מדדי בסלון הכלות מספר שמלות מהסגנון שאותו בחרת. תבחני אם את מרגישה בנוח בסגנון השמלה או עם אלמנטים שונים (גב פתוח, שסע רגל עמוק, שרוולים וכו').

קראי את מדיניות החנות

מומלץ לבדוק את מדיניות החנות טרם רכישה. כל שמלה היא מלאכת תפירה ייחודית, זמן התפירה יכול להשתנות בין שמלה אחת אחרת עבור אותו המעצב. קראי את מדיניות התשלום, מחירון וזמני תפירה, מדיניות החזרה והחלפה, חשוב שיהיו רשומים באתר במיקום מרכזי ולא רק באותיות קנות בתהליך ההזמנה.

ודאי דרכי התקשרות

חשוב לוודא שהחנות מציגה דרכי התקשרות מגוונים, אתרים בעלי מוניטין שמכבדים את לקוחותיהם יהיו זמינים גם לאחר הרכישה. אל תחששי לפנות לשירות הלקוחות בכל שאלה גם אם לדעתך היא טריוויאלית. אם לאתר אין דרכי התקשרות או נוכחות ברשתות חברתיות דוגמת פייסבוק או איסטגרם זהו תמרור אזהרה עבורך.


#שמלותכלה #שמלותכלה2017 #שמלותכלהברשת #חתונהדיגיטלית #חתונהזולה

11 צפיות